ClujanMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ClujanMt2

Bine ait venit la ClujanMt2....hamachi este ClujanMt2...pana la ClujanMt2.3.....GoGoGo!!!!!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 REGULI PLAYERI!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 11
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Arad

REGULI PLAYERI! Empty
MesajSubiect: REGULI PLAYERI!   REGULI PLAYERI! Icon_minitimeDum Feb 28, 2010 9:17 am


1.)Respectati fiecare jucator in parte!

2.)Nu injurati pentru ca va duce la BAN permanent!

3.)Cand vreti ceva de la GM cereti frumos si daca nu va raspunde nu il bateti la cap!

4.)Fiecare jucator, este RUGAT, nu OBLIGAT, sa intre pe regatul albastru pentru ca acolo sunt cele mai multe shop-uri!!

5.)Cererile de GM se vor face pe forum.

6.)Nu se da GA decat daca administratorii (xXHectoreXx cu caracterul [SGA]Hectore si: [GA]Cho cu caracterul [GA]Cho) va considera adecvati pentru acest post!!

7.)a)Orice Problema aparuta pe server sau pe site ne va fi semnalata cu atentie si respect!

7.)b) Daca nu este nici un GM pe server sau pe pe site ne puteti contacta la:cristy_uistul

7.)c)Daca nu va raspundem, nu ne stresati pentru ca inseamna ca problema e in curs de rezolvare! Daca suntem offline, lasati-ne mesaje!

8.)a)Pentru a juca pe serverul nostru va trebui sa descarcati Hamachi de AICI
8.)b) Gasiti tutorialul complet in ultima sectiune.

8.)c) Pe Chat-ul Hamachi nu aveti voie sa injurati, pentru ca altfel veti primi BAN ip pe server!

GM are obligatia de a da skiluri P si cal lvl 21 !Nu cereti iteme bani si level!
Sus In jos
https://clujanmt2.forumgratuit.ro
imawesome




Mesaje : 1
Data de inscriere : 23/09/2011

REGULI PLAYERI! Empty
MesajSubiect: Wariorul   REGULI PLAYERI! Icon_minitimeVin Sept 23, 2011 7:28 pm

Cand am intrat prima data pe ClujanMt2 mia aparut eroare la conecatre si nu am mai putu intra...Neutral de ce oare???SadNeutral
Sus In jos
 
REGULI PLAYERI!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULI GM!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ClujanMt2 :: Regulli-
Mergi direct la: